+48 733 661 493

O FIRMIE

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

1_FoiQi_NNroe9hKBM4KfVRQ
1_FoiQi_NNroe9hKBM4KfVRQ

O naszejfirmie
 

Nicosta to firma zajmująca się produkcją i dystrybucja płynów do papierosów elektronicznych, aromatów, e-papierosów oraz karty do aromatyzowania. Jesteśmy również dystrybutorem nikotyny, soli nikotynowych, glikolu propylenowy (PG) i gliceryny roślinnej (VG) w różnych typach w zależności od potrzeb klientów.  

Obracamy się w świecie smaków i aromatów. Wnosimy świeże i nowoczesne podejście w tworzenie nowych produktów. Połączyliśmy siły, współpracujemy z najlepszymi specjalistami i partnerami z branży, którzy na co dzień realizują nasze ambitne plany. 

Oferujemy również produkcję marek własnych, rozlewanie, etykietowanie, konfekcjonowanie, archiwizację, tworzenie receptur, rozwój marek, projektowanie opakowań, testy laboratoryjne i rejestrację produktów. 

Świadczymy usługi laboratoryjne i regulacyjne, w tym badania laboratoryjne, rejestracja TPD, przygotowanie MSDS, konsultacje TPD, REACH, CLP, UFI i ADR.

Stosujemy rygorystyczne procedury i przywiązujemy dużą wagę do kontroli standardów, badań i produkcji oraz procesu kształtowania jakości wyrobów w procesie produkcyjnym. Stosujemy półprodukty, które pochodzą od sprawdzonych dostawców i posiadają odpowiednie certyfikaty. Najwyższą jakość naszych wyrobów osiągamy nie tylko dzięki pracy laboratorium, nowoczesnej linii produkcyjnej, szczegółowym sprawdzonym procedurom ale również dzięki doświadczonemu i wysoko wykwalifikowanemu personelowi.

 

PRODUKTY

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Produkcja
e-liquidów

Oferujemy produkcję e-liquidów pod marką własną oraz wszelkie usługi potrzebne do wprowadzenia na rynek Twojej marki 

Surowce
do e-liquidów

Dostarczamy najwyższej jakości surowce: nikotyna, sole nikotyny, bazy, glikol propylenowy i gliceryna roślinna, aromaty 

Private Label

Oferujemy produkcję płynów do e-papierosów i aromatów pod marką własną. Świadczymy wszystkie usługi potrzebne do wprowadzenia Twojej marki na rynek

Badania laboratoryjne TPD

Testy i analizy laboratoryjne mają kluczowe znaczenie dla określenia jakości produktu końcowego.

 

Shopping Basket